Блок-хаус із сосни в Україні.

Затишок і тепло зробленого з колод будинку — ні з чим не порівняні відчуття, які багатьох з нас повертають у дитинство. На жаль, побудувати будинок з оциліндрованих колод — сьогодні досить дороге задоволення. Сучасний ринок будматеріалів пропонує більш доступну альтернативу – блок-хаус, ціна якого значно нижча, ніж вартість цільного колод.

Блок-хаус (також можливе написання “блок-хауз”, “блокхаус” або “блокхауз”) – це екологічно чистий матеріал з натуральної деревини, що функціонально виступає в ролі обшивальної дошки (різновид дерев’яної вагонки). Блок-хаус, фото якого іноді можна переплутати із зображеннями оциліндрованої колоди, несе в собі не менше тепло та абсолютний комфорт. Завдяки гладкій фактурі лицьової поверхні, блок-хаус справляє ефект справжнього дерев’яного зрубу. На відміну від оциліндрованої колоди, блок-хаус мінімально схильний до деформації – він не гнеться, не коробиться, і тішить бездоганними експлуатаційними характеристиками.

При виробництві блок-хаусу використовуються дерева без сучків і не включається серцевина. Найбільш популярні породи дерева, з яких виробляється блок-хаус – сосна та ялина. Цей пиломатеріал чудово підійде для внутрішнього оздоблення котеджу. Він має високу вологостійкість, довговічність, не розтріскується і не пліснявіє, тому оптимальний при будівництві лазень. Крім того, він не потребує додаткової обробки.

Будинок із блок-хаусом

Блок-хаус із сосни створює природну гідроізоляцію, оскільки це дерево в процесі свого зростання стабільно просочувалося хвойною смолою. При зовнішній обшивці стін будівлі блок-хаусом підвищується звукоізоляція, ефективно утримується тепло всередині будівлі, здійснюється природний повітрообмін, словом, відбуваються процеси, необхідні для сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Якщо Ви живете у Східній Україні, то можете замовити у нас блок-хаус. Розміри та габарити, в яких доступні ці дерев’яні погонажні вироби, вказані на нашому сайті. На наших заводах, оснащених за останнім словом техніки, виробляється досконалий з точки зору якості продукт, що повністю відповідає Вашим очікуванням.

Тепер поговоримо про ціни. Зрозуміло, ціна блок-хаусу в Києві дещо вища, ніж в інших містах України. Ми ж пропонуємо Вам блок-хаус, ціни на який помірніші, ніж у столиці.

Блок-хаус
Зовнішня обшивка блокхаусом

Ціна на блок-хаус в Україні залежить від кількості товару, що замовляється, його розмірів і габаритів, а також від сортності дерева і дальності відправки. Придбати блок-хаус у виробничій компанії «Древо» можна з найменшими фінансовими витратами. Також ми гарантуємо неперевершену якість матеріалів, доставку в строк та відмінний сервіс. Як показує практика, замовник, який одного разу купив у нас блок-хаус із сосни, стає нашим постійним клієнтом. Телефонуйте прямо зараз: ми втілимо в життя Вашу мрію про будинок із натурального дерева!

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек