Дешеві дерев’яні двері з коробкою

Сучасний будівельний ринок пропонує споживачам широкий вибір як вхідних, так і міжкімнатних дверей, виготовлених із різних матеріалів. Однак лідируючі позиції займають двері, виготовлені з дерева. Причиною цього є ряд переваг, які мають такі двері.

Багаторічний досвід показав, що дерев’яні двері з коробкою мають міцність, вони довговічні у використанні, є звукоізоляційними, а крім того, такі двері мають досить представницький вигляд. За роки роботи спеціалісти компанії «Древо» виробили технологію виготовлення дверей із масиву сосни. Це дерево має всі позитивні якості – оригінальну текстуру, колір, а крім того, воно має тепло- і звукоізоляцію.

Дерев'яні двері Харків

Виготовлені з сосни вхідні двері дерев’яні з коробкою за вартістю набагато дешевше, ніж аналогічні двері з дуба та бука. Міжкімнатні недорогі дерев’яні двері допоможуть створити у приміщенні відчуття затишку та комфорту, випромінюючи хвойний аромат. Крім того, такі двері завдяки оригінальній текстурі сосни виглядають досить благородно. Однак, дерев’яні двері з коробкою із сосни мають властивість при зниженій вологості розсихатися. Тому бажано їх покривати спеціальним лаком, який додатково додасть двері оригінального відтінку і зможе підкреслити малюнок соснової деревини.

В даний час існує безліч моделей дерев’яних дверей, виготовлених з масиву сосни, і основні їх риси – це геометрично правильно виконані форми та кольори, максимально наближені до природних. Такі двері будуть окрасою будинку, приміщення, випромінюючи позитивну енергетику і чарівний лікувальний аромат. Крім того, будинок, у якому встановлені як вхідні, так і міжкімнатні дерев’яні двері, характеризує статус його господаря лише з позитивного боку.

Двері з дерева з доставкою у Харкові та області

Наша компанія пропонує недорогі дерев’яні двері з масиву сосни найвищої якості. Тільки у нас клієнти можуть отримати унікальну можливість придбати натуральні двері, виготовлені за новітніми технологіями, без застосування будь-яких хімічних засобів. Зробивши у нас комплексне замовлення, ви значно виграєте в ціні. Виконані із сосни, двері дерев’яні з коробкою дозволять вам заощадити кошти. У нас ви можете замовити дверну коробку дерев’яну, віконні дерев’яні штапики і дошку для підлоги. Також ми допоможемо вам підібрати відповідні за кольором та фактурою плінтуса.

Завдяки тому, що компанія «Дерево» покриває близько 90% потреб у різноманітності асортименту виробів з дерева, призначених для будівництва та ремонту, на наших складах зберігається досить міцний запас пиломатеріалів. Тут ви можете оформити оптову закупівлю, обравши для себе все необхідне. Вам не доведеться чекати – весь відібраний товар ви можете отримати одразу ж, у день закупівлі. Крім того, ми можемо доставити товар до вас на склад в будь-яку точку України, а також доставку по Харкову.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек