Імітація бруса матеріал

Для оздоблення заміських будинків та дач популярною є імітація бруса. Такий матеріал має вигляд натурального дерева та чудові характеристики якості. Його виготовляють з сосни, ялини, модрини або смереки. Імітація бруса на довгі роки збереже привабливий вигляд будинку як всередині, так і зовні.

Імітація бруса у Харкові з доставкою

При використанні в обшивці сайдинга будинок буде захищений від холоду, оскільки він добре утримує тепло всередині приміщення. Імітація бруса (сайдинг) візуально майже не відрізняється від натурального, тому будинок, побудований з будь-якого матеріалу, цегла або блоки буде виглядати, як з натурального бруса.

Навіть якщо порівнювати імітацію бруса з його цільним аналогом, імітація може мати низку особливостей:

– стійкість до гниття, завдяки спеціальному тривалому сушінню;

– Збереження пристойного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу;

– захист від надлишкової вологи, що дозволяє його використовувати у будівництві дерев’яних будинків на основі каркасу та в обшивці будівель із бетону, цегли, піноблоку.

Екологічно чистий матеріал із приємним ароматом деревини.

При виборі оздоблювального матеріалу будинку, варто вивчити якомога більше пропозицій, тому що вартість імітації бруса у різних реалізаторів може значно відрізнятися. Найкращою у співвідношенні ціна-якість є імітація бруса з української сосни. Її використовують як для зовнішньої, так і внутрішньої обшивки. Будова виглядатиме, ніби збудованою з натурального бруса. Крім відмінного зовнішнього вигляду, імітація забезпечить тепло- та звукоізоляцію. Як правило, кріплення відбувається в горизонтальному положенні, при внутрішній обшивці її можна кріпити як горизонтально, так і вертикально.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек