Переваги соснового бруса у будівництві

Хвойні породи деревини широко використовуються у будівельній сфері ще з давніх-давен. Характеристики хвої дозволяють використовувати її у будівництві будинків із цілорічною експлуатацією.

Бруси відомі будівельникам не одне століття. Вони використовуються для зведення житлових, господарських та технічних приміщень. Робота з хвойною деревиною не забирає багато зусиль і проводиться у стислі терміни.

Свіжоcпилений брус з хвої має низку переваг і вигод у порівнянні з іншими будматеріалами. Але постає цілком резонне питання: яку деревину вибрати? Найбільш популярним сортом деревини на українському ринку залишається сосна.

Загальні характеристики бруса із сосни

Сосновий брус — будівельний матеріал, виготовлений із серцевини сосни, з прямокутним або квадратним перетином. Може мати перерізи 100х100, 150х100, 150х200, 200х200, 150х150 мм. Бруси більшого перерізу застосовуються для опорних конструкцій та зведення стін. Найменшого перерізу – для обробки та перекриттів. Сама деревина має низку переваг.

Висока вологостійкість

Бруси із сосни містять смоли. Завдяки такому складу деревина ефективно протистоїть впливу вологи. Крім того, сосна не уражається пліснявою та процесами гниття. Смола є природним антисептиком, що підвищує стійкість матеріалу.

Теплоізоляція

Сосна чудово зберігає тепло, що дозволяє заощадити на опаленні. Ця характеристика особливо актуальна у наших погодних умовах.

Довговічність

При коректній обробці деревини антисептиком (раз на кілька років) та відповідному догляді, споруди із сосни прослужать не один десяток років.

Естетичність

Сосновий брус має приємне забарвлення і чітко виражену структуру, яка зберігається довгий час. Тому сосна активно використовується для внутрішнього оздоблення приміщень.

Брус свіжопиляний сосна харків

Вартість

Сосна – один із найдешевших сортів деревини. Вона добре виростає у наших регіонах і легко обробляється без дорогого обладнання.

Будівельна експлуатація

Високоміцний матеріал із легкою обробкою;

Відсутність внутрішньої напруги – при розпилюванні бруса не з’являються тріщини;

Не змінює параметри при активному використанні;

При правильному сушінні – мінімальна усадка;

М’яка структура деревини спрощує фарбування та оздоблення.

Резюме

При порівняно невисокій ціні сосновий брус простий у використанні, має тривалий термін експлуатації та відмінні експлуатаційні характеристики. Сосна – універсальний матеріал з широким спектром застосування у будівництві.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек