Планкен – універсальний оздоблювальний матеріал

Планкен (фасадна дошка) давно завоював популярність як оздоблювальний матеріал, оскільки він має ряд корисних властивостей. Це дозволяє активно використовувати планкен у будівельній сфері.

Де використовується планкен?

Планкен має широкий спектр застосування. Найчастіше він використовується для обробки фасадів, але це не єдина можливість застосування. Фасадна дошка є відповідним будівельним матеріалом для обробки навісів покрівлі, альтанок, огорож, затишних інтер’єрів та інших дизайнерських рішень. Цей пиломатеріал використовується як основний структурний елемент вентильованих фасадів. Крім того, він легко монтується, що знижує витрати на залучення спеціалістів.

Термоясен планкен купити в Харкові

З планку можна зробити лавки, елементи дитячих майданчиків. Також він є адекватною заміною терасних дощок. Планкен – однозначний лідер ландшафтних дизайнерів.

Різновиди планкену

Сьогодні найбільш поширеними є два різновиди планкену: косий і прямий. При монтажі прямого різновиду елементи розташовуються стик-в-стик з вентильованими зазорами. Це допомагає вберегти деревину від накопичення конденсату та інших неприємних наслідків природних факторів. Косий різновид монтується внахлест. Таким чином, проміжки, що вентилюються, акуратно маскуються.

Деревина планкену

Провідним матеріалом для виготовлення планкена є модрина. Ця деревина – поєднання адекватної ціни та якості. Крім того модрина має такі важливі характеристики, як:

Довговічність матеріалу;

Захищеність від гниття;

Стійкість до шкідників.

Крім того, модрина має привабливий зовнішній вигляд, що є важливим фактором в оформленні фасаду.

Планкен модрина Харків

Догляд за планкеном з модрини

Дощ, сонячне проміння та інші природні фактори можуть поступово деформувати матеріал. Для того щоб уберегти планкен від подібної долі, необхідно подбати про його додаткову обробку.

Варто згадати, що сосна також є популярним матеріалом планкена. Ця порода дерева має м’якість і не має такої структурності як модрина.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек