Про компанію

ДЕРЕВ'ЯНІ ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ

Компанія «Дерево-Харків» виготовляє дерев'яні погонажні вироби. Основним напрямком нашої діяльності є виготовлення пиломатеріалів із хвойних порід деревини. Наш вихід на ринок відбувся у 2005 році, і з того часу ми числимося у списку лідерів з виробництва та реалізації цієї продукції на території східної України.

Погонажні вироби з дерева - екологічно чистий, міцний та функціональний будівельний матеріал природного походження, що високо затребуваний у сучасному суспільстві. Частинку природи у Вашому будинку у вигляді дерев'яного погонажу не замінить жодного пластику та інших синтетичних матеріалів. Для реставрації будинку або дачі сьогодні часто використовують блок-хаус (Харків), який Ви можете купити у нас за доступною ціною оптом і в роздріб. Практична перевага дерев'яних пиломатеріалів полягає в тому, що вони формують рівну поверхню стель, стін та підлог за короткий період часу. Покриття забезпечує хорошу звукоізоляцію і є надійним бар'єром від проникнення сонячних променів і вологи, зберігаючи баланс при перепадах температури.

Погонаж із хвойних порід дерева отримують в результаті розпилювання сосни, ялини, кедра, ялиці або модрини. Дерев'яні вироби з сосни характеризуються низькою теплопровідністю, тобто. тепло всередині соснової будівлі зберігається дуже добре. Хвойні пиломатеріали підлягають легшій обробці, ніж аналоги з листяних порід дерева. Вони накопичують трохи вологи, мають достатню міцність і довговічність, а також привабливий зовнішній вигляд. Погонажні вироби з модрини оптимально застосовувати в місцях, схильних до вологи. В інших ситуаціях модрину використовують нечасто, оскільки вона важка в обробці.

В асортименті виробничого підприємства «Древо» Ви знайдете такі погонажні вироби, як штапик віконний дерев'яний, брус, імітацію бруса екстра-класу, терасна дошка, палубна дошка, планкен, лиштва з дерева, удавані планки, дошки підлоги з сосни, вагонку, дверні коробки дерев'яні, блок-хаус і дерев'яні плінтуси.

Купити нашу продукцію, яка до речі сказати, відрізняється високою якістю та супроводжується сертифікатами, можна в Харкові та області, а також у Полтавському, Донецькому та Дніпропетровському регіонах. Збутова мережа постійно розширюється - зараз ведуться роботи з налагодження співпраці з містами Київ та Одеса.

Маючи власний автопарк, ми здійснюємо швидку доставку клієнтських замовлень до будь-якої доступної точки на карті України. Оскільки ми формуємо замовлення самостійно, Ви можете бути впевнені в тому, що бажані дерев'яні погонажні вироби доставлять у найкращому вигляді – без механічних пошкоджень та кількості, заявленій у накладній.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек