Терасна дошка – що це за оздоблювальний матеріал

Терасна дошка для підлоги давно себе зарекомендувала, як дуже практичний, міцний та довговічний матеріал для облаштування відкритих територій: терас, балконів, веранд. Крім цього, таке покриття підлоги також чудово себе показує в закритих приміщеннях підвищеної вологості – підлога бань, саун і басейнів все частіше покривають саме терасною дошкою з деревини модрини.

Терасна дошка з дерева, також відома як «вельвет», виготовляється за спеціальною технологією. На її лицьову поверхню нанесено особливе рифлення для збільшення зчеплення з підошвою. З протилежного боку на ній знаходяться пропили вздовж усієї довжини дошки, що виконують функції повітроводу. Завдяки цим пропилам під настилом не накопичується конденсат, що викликає вогкість та поширення плісняви.

Запатентована поверхня “вельвет” виглядає як рифлення дошки вздовж усієї її довжини по лицьовій поверхні. Для цього в деревині вирізаються округлі канавки шириною 1 см, з 0,3 см проміжком між сусідніми борозенками. Здалеку це дуже схоже на вельветову тканину, звідки й пішла назва.

Що таке терасна дошка з погляду комфорту та безпеки

Рифлена поверхня допомагає посилити коефіцієнт зчеплення взуттєвої підошви або голої ступні з підлогою з терасної дошки, перешкоджаючи ковзанню чи прилипанню, що часто буває з кахельною підлогою. При цьому його структура дуже приємна навіть для босих ніг і не завдає хворобливих відчуттів.

При цьому якісна терасна дошка з натурального дерева – просто порятунок для будинку за містом, дачі або басейну просто неба. Вона запобігатиме можливим травмам, пов’язаним зі слизькою поверхнею, як у дітей, так і дорослих.

Терасна дошка може використовуватися для облаштування доріжок у вашому саду, а також зон барбекю та відпочинку. Вона допоможе пересуватися по вашій заміській території з комфортом та безпекою.

Терасна дошка – як вибрати

Традиційно для виробництва даного типу підлогового покриття використовують модрину, як найкращий сорт дерева, що відповідає всім вимогам з механічного навантаження, температуростійкості та впливу вологи.

Підлога з такого матеріалу буде вам служити десятиліттями, не вимагаючи постійного догляду. Крім цього, терасна дошка з модрини, якщо порівняти її з іншими типами покриттів, що використовуються, завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, не нагрівається навіть у сонячний день. На відміну від нагрітого кахельного, кам’яного або бетонного покриття, ви ніколи не обпалите голі ступні об таку підлогу.

Терасна дошка з модрини має у складі деревини особливий вид смол, яка перешкоджає процесам гниття дерева під впливом зовнішніх факторів. У модрині не заводяться комахи, і не росте пліснява, а унікальна твердість деревини робить її максимально стійкою до механічного пошкодження.

Це екологічне покриття буде приємним та комфортним для босих ніг. Широка дошка з модрини, при творчому підході допоможе створити унікальні картини мистецтва у вашому власному заміському будинку або в саду.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек