Вагонка для лазні та сауни

Головним моментом в обладнанні гарної лазні чи сауни є вибір правильної породи дерева. Стіни всередині лазні повинні мати низьку теплопровідність і маленьку теплоємність, маючи при цьому високу стійкість до розщеплення. Розглянемо різні види дерев’яної вагонки, що використовуються у будівництві саун та лазень.

Вагонка для лазні або сауни хвойних порід (сосна, ялина)
Даний вид вагонки має гарну структуру, приємний аромат та потужну енергетику хвойного лісу. Крім того, даний матеріал довговічний, стійкий до гниття, а також як відомо, хвойна деревина сприятливо впливає на організм.

Вагонка для лазні у Харкові

Вагонка з листяних порід
У такої деревини відсутнє смоливиділення, вона має низьку теплопровідність та приємний зовнішній вигляд. Завдяки таким властивостям вагонкою з листяних порід обшивають стіни парної, роблять полиці та огородження. Однак згодом листяна вагонка має властивість трохи темніти, тому перед будівельними роботами її необхідно спеціально обробити.

Вагонка з вільхи
Вагонка із чорної вільхи має рожевий відтінок, тому в народі вона отримала назву «царська деревина». Цей матеріал має рівномірну тонку структуру без сучків, яка добре піддається просоченню. Вільха – це порода деревини з низькою теплопровідністю, яка має один з найвищих показників стійкості до деформації. Вона чудово підійде для будівництва російської лазні, оскільки добре опирається воді.

Вагонка з липи
Липа має гарну структуру, як правило, світлого кольору, але трапляється і відтінок кави. Завдяки своїй малій вазі її легко монтувати, але в той же час вагонка дуже міцна і стійка до підвищеної вологості та перепадів температур. Липова вагонка має лікувальні властивості, сприятливо впливає на легені людини. До того ж, вона має властивість швидко нагріватися та остигати, не змінюючи своєї геометрії та кольору.

Вагонка лазня Харків

Вагонка з кедра
Північноамериканський кедр відрізняється червоним кольором, запашним ароматом, стійкістю до розщеплення та гниття. Кедр довговічний, має антисептичну дію, добре впливає на органи дихання і серцево-судинну систему.

Вагонка з абаші
Абаші – висушений африканський дуб. Вагонка з нього має жовтуватий чи кремовий відтінок. Вологостійкість, чудовий зовнішній вигляд, який зберігається тривалий час, відсутність сучків, слабкі деформаційні показники – основні переваги вагонки абаші. Завдяки цим якостям з абаші виготовляють лавки, полиці, декоративні елементи. Пориста структура деревини забезпечує мінімальну теплопровідність, тому лави практично не нагріваються, сидіти і лежати на них можна, не побоюючись обпектися.

Також читайте на нашому сайті інші статті про вибір вагонки:

Вагонка для балконов

Что такое евровагонка

Ассортимент вагонки от производителя Древо-Харьков

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек