Доставка і оплата

Наша компанія здійснює доставку у Черкаській, Київській, Полтавській, Харківській областях. Один із складів знаходиться у Черкаській області. селі Медведівка.

ПК «Дерево» пропонує послуги доставки. У нашому розпорядженні штат автотранспорту призначений для перевезення пиломатеріалів. Вартість доставки залежить від місцезнаходження пункту відвантаження, а також габаритів і маси вантажу, що транспортується. Досвідчені, висококваліфіковані водії, які чудово орієнтуються в дорогах нашого міста та області, доставлять Ваше замовлення у будь-яку точку.
Також під час замовлення слід повідомити менеджера про нюанси та особливості Вашого пункту відвантаження.

Доставка “Газель” (до 2-х тонн)

ПК «Древо» пропонує послуги з перевезення за допомогою «ГАЗелі», яка перевозить вантажі до 2-х тонн та завдовжки до 4-х метрів. Сухі пиломатеріали – максимальним об’ємом 4 куб.м. Умови доставки обумовлюються безпосередньо з менеджером або водієм.

Доставка “ТАТА” (до 5 тонн)

ПК «Дерево» пропонує послуги з перевезення за допомогою автомобіля «ТАТА», який перевозить вантажі до 5 тонн та завдовжки до 6 метрів. Сухі пиломатеріали – максимальним об’ємом 10 куб.м. Умови доставки обумовлюються безпосередньо з менеджером або водієм.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек