Вагонка для балконів

Популярність обробки балконів вагонкою останнім часом стрімко зростає. Це не дивно, адже з екологічного погляду це найоптимальніший варіант. До того ж вагонка з дерева створить атмосферу заміського будинку, що зробить приміщення більш комфортним. Використовуючи матеріал найвищого класу, легко досягти краси та вишуканості.

Балконна вагонка

 

Чому вагонка для балкона – це гарне рішення?

Люди вибирають обробку вагонкою через ряд переваг:

по-перше, дерево завжди було і є екологічно чистим матеріалом, тому про шкідливий вплив на організм людини і мови не може бути;

по-друге, довговічний матеріал дозволить дуже довго зберігати естетичний вигляд балкона або лоджії, як відомо, вагонка стійка до різноманітних механічних пошкоджень;

по-третє, це відмінне поєднання комфорту та міцності.

Вибираючи матеріал, рекомендується купити вагонку в Харкові з натурального дерева: сосни або ялинки, оскільки вона найменше схильна до гниття, утворення цвілі та шкідників. Таким чином, можна внести вагому частину затишку в сіру міську оселю. Такі лоджії або балкони не лише екологічно чисті, а й виглядають дорого та престижно.

Як обшити балкон вагонкою?

 

Для обшивки балкона або лоджії Вам знадобиться озброїтися дерев’яними рейками, перфоратором із буром, дюбелями, цвяхами для кріплення вагонки, декоративними саморізами або спеціальними скобами. Варто відзначити, що рейки для кріплення вагонки повинні бути однакової товщини, це забезпечить рівне покриття та якісні стики вагонки. Вибирати рейки варто завтовшки 1-2 сантиметри.

Вагонка балкон

Обрешітку з рейки закріплюють вздовж периметра балкона, вагонку кріплять на решетування впоперек. Якщо в плитах є порожнечі, щоб уникнути провалювання дюбеля в отвір, рекомендується в таких місцях вбити дерев’яні заглушки, замірявши попередньо глибину отвору. Кріпити вагонку краще за шурупи або невеликі цвяхи з гальванічним покриттям, починаючи з одного кінця і закінчуючи на протилежному кінці балкона. Швидке та надійне кріплення вагонки можна здійснювати за допомогою металевих скоб спеціальним пневматичним пістолетом. Потім, щоб вагонка не зазнала гниття, її змащують спеціальним розчином та покривають лаком.

Соснова вагонка особливо міцна та довговічна, не змінює ні форми, ні кольору за весь термін експлуатації. Для зручності також можна облаштувати балкон шафками та поличками, зробленими також із вагонки, що дозволить зробити приміщення більш функціональним.

  • Sign Up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
    Поставьте галочку для подтверждения, что вы человек